• KONTROLER DO TAŚM LED DUAL WHITE FUT035

Symbol: 9524167063
46.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2 Dni Robocze
Cena przesyłki 9.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 9.99
DPD (przedpłata) 15.5
DPD (pobranie) 18.5
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 583801015

Zostaw telefon

FUT035M - Mi-Light - Kontroler taśm LED CCT 12A

FUT035M to odświeżona wersja popularnego kontrolera FUT035. Kontroler LED został rozbudowany o zaawansowaną funkcję przekazywania i synchronizacji sygnału, co przy zachowaniu 30m odstępów pomiędzy kolejnymi urządzeniami, pozwala uzyskać nieskończony zasięg. Parametry pracy kontrolera synchronizują się automatycznie z innymi produktami znajdującymi się w grupie, pozwala to na uzyskanie identycznego efektu oświetlenia nawet wtedy kiedy produkty zostaną uruchomione w innym czasie. Moc kontrolera została zwiększona do 12A (144W przy instalacji 12V i 288W przy instalacji 24V). Wbudowaną dioda sygnalizacyjna, pozwala na szybką diagnozę oraz przypisanie kontrolera do pilota bez podłączania taśmy LED.

Ten kontroler może być zastosowany jako zamiennik produktu: FUT035

image

Dane techniczne:

 • Napięcie wej./wyj.: DC 12-24V
 • Moc wyjściowa: 6A/kanał
 • Max. moc wyjściowa: 12A
 • Podłączenie: Wspólna anoda
 • Sposób obsługi: PILOT
 • Sposób komunikacji: RADIOWY (RF)
 • Zasięg obsługi: 30m - ∞
 • Rodzaj obsługiwanej TL: DUAL WHITE/MULTIWHITE
 • Stopień ochrony: IP20
 • Temperatura pracy: -20~60°C
 • Wymiary: 119 x 37,5 x 22mm

Urządzenie pełni funkcję repeatera, co przy zachowaniu 30m odstępów między kolejnymi kontrolerami, pozwala uzyskać nieskończony zasięg.

image

Urządzenia mogą pracować w sposób synchroniczny, nawet wtedy kiedy zostaną uruchomione w różnym czasie. Synchronizacja jest możliwa jeśli odstępy między kolejnymi urządzeniami nie przekraczają 30m, są przypisane do tego samego pilota i znajdują się w trybie dynamicznym.

image

Schemat podłączenia

Każde urządzenie może być obsługiwane maksymalnie z 4 pilotów lub mostków Wi-Fi. Możliwości urządzenia są zależne od zastosowanych produktów sterujących. Zapoznaj się z informacjami o mostkach Wi-Fi lub pilotach w celu uzyskania informacji o wpieranych asystentach głosowych, sterowaniu z aplikacji lub grupowaniu produktów.

Uwaga: w celu sterowania urządzeniem, należy przypisać je do pilota lub mostka Wi-Fi (nie znajdują się w zestawie). Informacje dotyczące przypisywania pilotów i mostków znajdują się w ich specyfikacji.

Kontroler FUT035 jest przeznaczony do obsługi taśm LED CCT. Nie należy stosować tego kontrolera z taśmami innego typu, ponieważ może to skutkować jego nieprawidłową pracą. Dobieraj zawsze odpowiedni kontroler do taśmy LED.

image
image

Produkt jest oznaczony logo CE, więc nie zagraża zdrowiu człowieka. Nie jest szkodliwy dla środowiska naturalnego zarówno podczas użytkowania, jak i produkcji oraz jest zgodny z unijną dyrektywą RoHS o limitach emisji szkodliwych substancji do środowiska podczas jego wytwarzania.

Barwa światła MONO/Multiwhite
Kod produktu FUT035
Wysyłka Inpost
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie