Sterowanie oświetleniem LED – MiLight

Oświetlenie LED zyskało sobie opinię nie tylko najbardziej ekonomicznego i ekologicznego, ale też umożliwiającego stworzenie nawet najbardziej skomplikowanej aranżacji świetlnej. Nic w tym dziwnego! Mnogość kolorów i barw światła sprawiają, że w tworzeniu kompozycji ograniczeniem jest w zasadzie tylko wyobraźnia inwestora. Jeśli dodamy do tego możliwość skorzystania z nowoczesnych kontrolerów i sterowników LED, okazuje się, że zwyczajne oświetlenie może pełnić funkcję najciekawszej dekoracji w domu lub biurze. Co warto wiedzieć o sterowaniu oświetleniem LED?

Czym jest MiLight? Poznaj rozwiązania systemowe!

Czy wyobrażasz sobie oświetlenie domowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb? Wygodne sterowanie całą strefą oświetlenia, a nie tylko jednym źródłem światła? Uruchamianie oświetlenia w hallu domu z poziomu smartfona, zanim jeszcze wysiądziesz z zakupami z samochodu? Te (i wiele innych) udogodnień zapewniają właśnie systemy oświetlenia takie jak MiLight.

System oświetlenia domowego budujesz sam, w takim tempie jak chcesz, dodając do niego kolejne produkty. Następnie określone źródła światłą możesz łączyć w grupy i sterować nimi np. za pomocą kontrolera naściennego LED, pilota czy smartfona. W każdej chwili możesz rozgrupować oświetlenie i powiązać ze sobą produkty inaczej. Mówiąc najprościej – wszystkie elementy MiLight ustawiasz tak, jak chcesz. 

Podwójna oszczędność

Zapewne słyszałeś, że oświetlenie LED cechuje się wysoką energooszczędnością. W przypadku produktów MiLight możesz zaoszczędzić nawet do 80% na wydatkach za energię elektryczną! Korzystając ze sterowników i kontrolerów, sprawisz, że w domowym budżecie zostanie jeszcze więcej pieniędzy. Możesz ustawić część oświetlenia np. tak, by wyłączała się samoistnie po 60 sekundach. To wystarczy, by wziąć ze spiżarni potrzebny produkt. Jeśli zapomnisz wyłączyć światło – trudno! MiLight zrobi to za Ciebie. 

Sterowanie LED – co wybrać?

Kompletując swój system do sterowania LED, nie musisz przepłacać. Jeśli interesuje Cię tylko zmiana barwy białego światła w Twoim gabinecie lub opcja ściemniacza światła, kup jeden z najprostszych sterowników MiLight. Jeśli z kolei planujesz zachwycające oświetlenie swojej firmy – poszukaj kontrolera LED do nawet 99 stref, który da Ci w zasadzie nieograniczone możliwości. Nie jesteś pewien, czego potrzebujesz, by zbudować wymarzoną instalację oświetleniową w swoim domu? Poradź się dobrego dostawcy produktów MiLight. Z ich poprawną konfiguracją we własnych czterech kątach z pewnością poradzisz sobie bez najmniejszego problemu.