• O nas

KT Tylko LED

Z branżą elektryczną i wykończeniową związani jesteśmy od 2009 roku a od 2016 roku zajmujęmy się dostarczaniem produktów dla klientów z Polski i z zagranicy.

Nasza firma zajmuje się profesjonalną obsługą wraz z doradztwem w kwestii doboru oświetlenia ledowego. Doświadczeniem zdobytym przez te wszystkie lata podczas montażu różnego rodzaju produktów oświetleniowych i elektrycznych, chętnie dzielimy się z klientami, pomagając dobrać produkty z naszej oferty. Pozwala to spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Nasza oferta obejmuje lampy, oprawy, taśmy i akcesoria, pozwalające na dobór odpowiedniego oświetlenia do każdej przestrzeni – od pomieszczeń domowych, przez biura, po hale i magazyny.

Poza sklepem stacjonarnym prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, obejmującą portal allegro oraz stronę internetową. Na naszych aukcjach z powodzeniem znajdziesz wszystkie produkty niezbędne do stworzenia wymarzonej illuminacji świetlnej.

Realizujemy projekty, spełniając indywidualne wymagania nabywców. Mieliśmy okazję montować u klientów większość produktów z naszej oferty, co daje nam przewagę nad konkurencją w kwestiach doradztwa technicznego.

35.jpg36.jpg
38.jpg

Stawiamy na jakość produktów i rozwiązań, by zapewnić konsumentom komfort i wygodę. Naszą ambicją jest stanie się najbardziej cenionym sprzedawcą w kwestii technologii LED. Rozwijamy się z Wami i dla Was !